Güncel

Donmadan Haikyuu İzleme Keyfi

1850’lerde, yaşlı Francis Edward Smedley, ünlü Aşkta ve savaşta her şey mübahtır sözünün çarpıtılarak 21. yüzyılın en popüler romantik komedilerinden birine dönüşeceğini asla hayal edemezdi. Bu gülünç ekstra anime, Kaguya ve Miyuki’nin diğerini gerçek duygularını itiraf etmeye zorlamak için yaptıkları yüksek bahisli rekabeti konu alıyor. İki seçkinci, Haikyuu izle diğerine itiraf ederlerse, yeni ortaklarına karşı konumlarını kaybedeceklerine o kadar ikna olmuş durumdalar ki. Bundan sonra, giderek daha gülünç hale gelen bir dizi olay örgüsü, entrika ve kesinlikle zevk veren gizli taktikler var.

Uzun süredir devam eden tarihi destan Krallık, pahalı satın alma ve birleşme sayesinde Crunchyroll’a geri döndü. Hayranlar kaynak materyalden o kadar çok cilt satın aldı ki, tüm zamanların en çok satan mangalarından biri haline geldi. Ancak, Amerikalı hayranlar İngilizce olarak 60’tan fazla ciltten hiçbirini satın alamadılar. Yani bir yayıncı mangayı lisanslayana kadar, bu anime şüphesiz Ri Shin’in inanılmaz krallık arayışının yasal olarak tadını çıkarmanın en iyi yoludur.

Süper güçlü çocukların kahraman olmayı öğrenmeleriyle ilgili ilham verici küresel fenomen, mutlaka izlenmesi gereken bir şey, sade ve basit. Yetenekli animatörler tarafından hayata geçirilen çarpıcı aksiyon ve inanılmaz bir kahraman kadrosu, aptal kahramanlar ve karmaşık kötü adamlar ile My Hero Academia’da her şey var. Daha önce Japonca izlemiş olsanız bile, https://animasyonfilmleri.com/dizi/haikyuu-izle/ şimdi en baştan geri dönmenin ve İngiliz oyuncu kadrosunun en sevdiğiniz ilginç karakterlere bakışını kontrol etmenin tam zamanı.

Bu listedeki tüm zamanların ihtiyar ama iyiliği o kadar güçlü bir dublaja sahip ki, karakter kadrosunun İngilizce dışında bir şey konuştuğunu hayal etmek zor. Ama Yu Yu Hakusho sadece vokalistlerinin meziyetlerine bağlı kalmıyor, aynı zamanda her şeyden biraz içeren kesintisiz bir boğuşma. Şeytanlara karşı çılgın dövüşler, komik şakalar ve son zamanlarda yeniden moda olan delicesine modaya uygun bir gardırop var. Ayrıca, ilk yayınlandığı şekilde deneyimlemek için, anadili olan Japoncası ile de izlenmeye değer.

Mobile Suit Gundam bir anime efsanesidir. 1979’dan beri Japonya’da yayınlanan orijinal seri, yan ürünleri, filmleri, mangaları ve çok daha fazlasını üreterek hızla kendi başına bir hayat sürdü. Amerika’daki hayranlar seriye ilk kez Gundam Wing ile birlikte 2000 yılında Cartoon Network’ün Toonami’sinde yayınlandığında sahip oldular. O zamandan beri seri daha da büyüdü, öyle ki yeni gelenlerin nereden başlayacağını anlaması bile zor.

Gundam’ı nereden izlemeye başlayacağınıza karar verdiğinizde bile, onu nasıl izleyeceğinizi bulmak biraz daha zor. Gundam serisi, kolay erişim için bir veya iki akış platformunda birleştirilmemiştir, bu da tüm bunları zorlaştırır. Bunu akılda tutarak, birden çok amaca hizmet eden bir liste oluşturduk. Bu, en iyi izleme deneyimi için hangi dizilerin izleneceğinin bir listesidir ve bu dizilerin nerede mevcut olduğunu da size bildiririz. https://animasyonfilmleri.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
temizlik şirketi istanbul - Köpek Maması - uluslararası evden eve nakliyat