Sağlık

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer Epilasyon Nedir?

Halkalı lazer epilasyon tedavisi olacak olan kimseler genel olarak tüy sorunu bulunan kimselerdir. Bu tedavi işlemini olacak olan kimseler belirli yöntemlere tabi tutulur. Bu yöntemler ise başlıca Diode lazer epilasyon Alexandre lazer epilasyon ve ND yağ lazer epilasyon işlemidir.

Bu işlemlerden olan diode lazer epilasyon ve ND yağ lazer epilasyon daha koyu tenli kimseler için uygulanan bir işlem olup Alexandre lazer epilasyon ise daha açık tenli kimselere uygulanan bir işlemdir. Her bir yöntem kişiden kişiye değişiklik gösterip aynı zamanda son derece etkili sonuçları beraberinde verir.

Uygulanan Halkalı lazer epilasyon tedavisi kişilerin tüy sorunlarından kurtarmak için uygulanan bir işlemdir. Gelişen imkânlar ve teknolojik ile birlikte yapılan bu işlem kişilerin daima etkili sonuç alması için ihtiyaç duyulur.

Bu tedavideki asıl amaç kişinin kıl kökünu yok etmek olup bu sayede kalıcılıktan bahsetmek son derece muhtemeldir. Bununla birlikte lazer epilasyon tedavisi farklı yöntemler ve cihazlar ile uygulanan kişiden kişiye değişiklik gösteren bir işlemdir.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon tedavisi tüy sorunu bulunan hemen hemen herkese uygulanan bir işlemdir. Bu işlemi olacak olan kimseler genel olarak tedaviye engel herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan kimselere uygulanması tavsiye edilir.  Bununla birlikte Küçükçekmece lazer epilasyon tedavisi kadınlarda adet düzenine göre uygulanma yaparken son derece etkili sonuçları da beraberinde getirir.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Lazer epilasyon tedavisinin son derece faydalı ve avantajlı yanları bulunur. Bu avantajlar ise başlıca ağrısız ve acısız bir işlem olmasıdır. Aynı zamanda kalıcı bir çözüm sunup kişilerin bir daha jilet veya ağda kullanmasına gerek kalmaz. Bununla birlikte kadın erkek her iki gruba da Halkalı lazer epilasyon tedavisi uygulanır.

Kaç Lazer Epilasyon Seans Uygulanmalıdır?

Uygulanan Küçükçekmece lazer epilasyon tedavisi genel olarak altı seans uygulanan bir işlemdir. Ancak kişide hormonal nedenlerden dolayı tüylenme sorunu çok ise bu seans işlemi ona çıkarılabilir.

Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Ne Demektir?

İhtiyaç duyulan tedavilerden biri olan Küçükçekmece lazer epilasyon tedavisinde merak edilen bir konu ise kontrol seans işleminin ne demek olduğudur. Kişilere uygulanan lazer epilasyon işleminde lazer atımı kimi zaman geniş bölgelerde bazı cilt bölgelerine değmeden geçer.

Bu nedenden dolayı kişiler tüylerinden kurtulamayabilir. O nedenden geliştirilen ücretsiz yirmi tane lazer atımı ile kişinin değmeyen bölgelerine de lazer değimi sağlanır. Bu sayede kişinin her bölgesine lazer değer ve her bölgedeki tüy sorunundan kurtulma şansı yakalanır.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Birçok kişinin tercih etmiş olduğu Başakşehir lazer epilasyon tedavisi genel olarak koltuk altı kol bacak yüz göbek karın sırt genital bölge gibi çeşitli bölgelere uygulanan bir işlemdir. Her bir bölgenin seans sayımı kişinin kıl tipine göre değişiklik gösterirken her bir bölge lazer epilasyon ile tüy sorunundan kurtulma şansı yakalar.

Lazer Epilasyon İşlemi Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Kadın ve erkeklere uygulanan Başakşehir lazer epilasyon işleminde herhangi bir seans süresinden bahsetmek doğru olmaz. Bunun nedeni ise kişilerin her birinin kıl durumu ve kıl tipinin farklı olmasıdır. Ancak genel olarak altı seanslık bir işlem tercih edilir. Aynı zamanda bölgeden bölgeye de seans sayısı değişiklik gösterebilir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Merak edilen konulardan birisi olan Başakşehir lazer epilasyon tedavisi fiyat konusunu etkileyen başlıca faktörler kişinin tercih etmiş olduğu tedavi yöntemi ve seans işlemidir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
temizlik şirketi istanbul - Köpek Maması - uluslararası evden eve nakliyat