Güncel

Postegro

Postegro

Normal şartlar altında takip etmediğiniz bir Instagram hesabının paylaşımlarını göremezsiniz. Oysa çocuğunuzun paylaşımlarından haberdar olmak, sevdiğiniz ya da hoşlanmadığınız kişilerin sosyal medyada neler yaptığını görmek istemeniz gayet olağandır. Gizli hesaplarda bu durum zor gibi görünür ama imkansız değildir. Gizli hesapları merak edenler için geliştirilmiş birçok uygulama ve site vardır. Bunlardan en popüler olanı ise postegro web sitesidir. Hem web sitesi hem de uygulama üzerinden hizmet veren platform sayesinde gizli hesaplara ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Gizli Hesap Görüntüleme

postegro lili gizli hesapları görüntülemek isteyenlere imkan sağlıyor. Arama motorunda ismi bulunan fakat gizli profile sahip olduğu için paylaşımları görünmeyen kullanıcıları takip etmeden de izleyebilirsiniz. Üstelik gün içerisinde yapacağınız 3 aramaya kadar herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Ücretsiz olarak dilediğiniz 3 kişinin profilini görüntüleyebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Bakma

Gizli bir Instagram hesabı ile karşılaştığınızda neler paylaşıldığını merak edebilirsiniz. Rakipleriniz ya da ünlüler gizli hesaplarından takipçileriyle neler paylaşıyor merak konusu olabilir. Ayrıca birçok kişi de sadece stalk yapmak için gizli hesapları görüntülemek ister. Bu gibi durumda en doğru tercih web postegro olacaktır. Instagram gizli hesaplara bakmayı sağlayan platformu aplikasyon olarak kullanmak istemeseniz web versiyonunu kullanabilirsiniz.

Instagram Gizli Hesaba Nasıl Bakılır?

Instagram’da gizli hesaba bakmak için sadece birkaç adıma ihtiyacınız vardır. Öncelikle Postegro ve bağlantısını ya da uygulamasına giriş yapmalısınız. Giriş yaparken Instagram kullanıcı adı ve şifrenizi yazmanız ve onay vermeniz yeterlidir. Artık Instagram’da gizli olan bütün hesapların paylaştıkları fotoğraf, story ve videoları keyifle izleyebilirsiniz. Dilerseniz bu paylaşımları yine Postegro üzerinden indirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
temizlik şirketi istanbul - Köpek Maması - uluslararası evden eve nakliyat