Sağlık

Yanak Dolgusu Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Yanak Dolgusu Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Yanak dolgusu yaklaşık olarak 10-15 dakika içinde tamamlanabilen ve etkisini kısa süre içinde görebileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama sonrasında kısa süreliğine morluklar ve ödem yaşanması normal bir durumdur. Enjeksiyona bağlı gelişen bu durum kısa süre içinde normale döner.

En büyük avantajı cerrahi bir yöntem olmamasından dolayı acısızdır ve bu açıdan konforludur. Uzun bir iyileşme süreci bulunmaz. Oldukça pratiktir. Dilediğiniz kadar tekrarlayarak etkisini uzatabilirsiniz. Yanak dolgusu fiyatları konusunda da bütçeyi zorlamaz.

Doktorla görüşerek yanak dolgusu fiyat bilgisini uygulanacak işleme göre hesaplatabilirsiniz. Böylece istediğiniz yöntemle yanak ve dudak dolgusu uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Özellikle yaşla birlikte yüzde sarkmalar yaşayan ve yanak bölgesinde hacim kaybeden herkes yanak dolgusundan faydalanabilmektedir. Bazı kişilerde de yaş faktörü olmasa bile yanak kısmı düz olduğu için daha çekici ve dengeli hale getirmek için yanak dolgusu talep edebilir.

Yanak Dolgusu Fiyatları

Bazı kriterlere bağlı olarak fiyatlar değişiklik göstermektedir. Yanak dolgusu fiyat bilgisini uygulamayı yaptıracağınız hastane ve doktorla görüşmelisiniz. Uygulanacak yöntem, kullanılan ekipman ve malzeme, gereken seans sayısı hastadan hastaya değiştiği için fiyatlar da buna bağlı olarak değişecektir.

Çene Dolgusu Nedir ve Nasıl Yapılır?

Dış görünüş için önemli bir yere sahip olan çene ve yüz ile ilgili olarak birçok farklı yöntemle uygulama yapılan çene dolgusu önemli estetik işlemlerdendir. Jawline dolgu da denilen çene dolgusu cerrahi işlem uygulamadan yapıldığı için ilk tercih edilenler arasındadır.

Çene dolgusu fiyat olarak da bütçeyi çok fazla zorlamadığı için oldukça tercih edilen bir yöntemdir. Risksiz bir yöntem olan hyalüronik asit zararsız bir uygulamadır. Çene dolgusu operasyonu öncesi anestezik krem uygulanır. Ardından belirlenmiş bölgelere hyalüronik asit enjekte edilir.

Çene Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Çene dolgusundan önce anestezi uygulanmasa da anestezik kremler uygulama yapılacak alanlara sürülür. Böylece, işlem esnasında hastaların acı hissetmemeleri sağlanmış olur. İnce uçlu enjeksiyon iğneleri ile dolgu malzemesi gereken bölgelere enjekte edilir.  Doktorunuzdan çene dolgusu fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yaklaşık olarak 20 dakika süren bu yöntemle çenedeki sarkık ve çukurluklar ortadan kaybolur. Böylece, daha belirgin bir çene hattına kavuşmak mümkündür. Çene dolgusu fiyat standartları ile de müşteriyi memnun edecek düzeydedir.

Dudak Dolgusu Avantajları Nelerdir?

Dudak dolgusu iki farklı şekilde uygulanabiliyor. Her iki yöntemde, dudaklarda istenilen hacim kazanılmış olur. Bu sayede, dilenilen boyut ve hacimlerde dudaklara kavuşulmuş olur. Ayrıca, hassas cilt yapılarına sahip kişiler için oldukça uygun bir yöntemdir. Dudak dolgusu fiyat konusunda da müşterilerin bütçesine uygundur.  Ayrıca, hastanın konforu üst düzeyde tutularak işlem yapılır. İğnesiz uygulandığı için de, acı hissi oluşmaz.

Dudak Dolgusu Yöntemleri

İki türlü dudak dolgusu yapılabilir. Biri geçici biri de kalıcı yöntemdir. Geçici dudak dolgusunda farklı maddeler kullanılarak dolgu yapılır. Yaklaşık olarak 5-6 ay etkisini  gösteren geçici yöntemle etkiyi uzatmak için seanslar artırılabilir. Dudak dolgusu fiyat olarak da her bütçeye hitap edebilir.

Dudak Dolgusu Fiyatları

Seanslar da hastadan hastaya değiştiği için belli bir fiyattan söz etmek doğru olmaz. Geçici ve kalıcı yöntemin uygulanmasına göre de fiyatlarda azalma ve artış görülebilir.

Bunun için, işlem öncesi doktor ve hastane ile görüşüp konuşarak fiyat bilgisi alınabilir. Buna göre bir karara varılabilir. Doktorun muayenesi sonucu doğru bir yöntemde karar kılınabilir. Dudak dolgusu fiyat içeriği yapılan işleme göre ve hastanın durumuna bağlı olarak değişebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
temizlik şirketi istanbul - Köpek Maması - uluslararası evden eve nakliyat