Güncel

Yanar Sevilerek Dinlenecek

Yanar Sevilerek Dinlenecek

Dönemin şarkıları büyük bir dinleyici kitlesine hitap edebiliyor. Gelişimin son derece hızlı olması ve insanların dijital alanlarda aktiflik göstermesi de bu durumu etkiliyor. Şarkılar artık çok daha büyük etkiler yaratabiliyor ve çok fazla kişinin müzik listesinde yer alabiliyor. Ancak söz konusu başarı için yeteneğin de var olması şart. Yanar da bu yüzden ön planda olabilecek bir parça. Henüz yayınlanmamış olan ve yayınlanması için gün sayılan parça, içerisindeki tüm detaylarla ilgiyi üzerine çek gibi duruyor. Hayranların meraklı bekleyişi içerisinde Uğur Özçelik da bu konuda aynı fikirde olduğunu söylüyor. Genç şarkıcı, aldığı eğitimler ve Türk müziğindeki tecrübeleriyle hayranlarının severek dinleyeceği bir şarkı hazırladıklarını belirtiyor.

Sözü ve müziği Uğur Özçelik’e ait olan Yanar, birçok kişi tarafından konuşulmaya başladı bile. Hem şarkıcı hem de şarkı yazarı olan Uğur Özçelik de bu konudaki yorumları dikkate alıyor. Hayranları tarafından büyük bir hevesle beklenen ve dönemin en sevilen parçalarından biri olması beklenen Yanar için yayın tarihini mart ayının sonu olarak gösteriyor. Mart ayının bitimine günler kala, tüm bekleyenler de şarkının beklentileri karşılayıp karşılamayacağını merak ediyor. Ancak çoğu yorum, şarkının unutulmazlar listesinde yer alacağı yönünde. Şarkının diğer parçalardan çok daha farklı olacağı ileri sürülüyor. Ayrıca Uğur Özçelik de bu konuda oldukça iddialı. Yaptıkları işin içlerine sindiğini, Türk müziğinin en güzel adımlarından birini attıklarını aktarıyor. Yanar’ın çalışmalarınınsa, 22 kişilik profesyonel bir ekiple, 2 farklı şehirde 3 günde tamamlandığı biliniyor.

Uğur Özçelik Mart Ayını İşaret Ediyor

Mart ayında çıkışı beklenen ve müzik listelerinde büyük bir yere sahip olacağı düşünülen parça genç şarkıcının en önemli eserlerinden birisi. Kendisi bu alanda özel çalışmalar yapmasının yanı sıra tecrübeleri ve eğitimleriyle ön plana çıkıyor. Tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Uğur Özçelik 1990 doğumlu. İstanbul Kadıköy’de doğmasının üzerine ilk, orta ve lise eğitiminin ardından yeteneği üzerine yoğunlaşmaya karar vermiştir. İlgi duyduğu alanda, yeteneklerini sergilemek için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na katılmıştır. Türk müziği alanında eğitim alan Uğur Özçelik, eğitiminin ardından kendini sınırlamamış, sürekli gelişime odaklı hareket etmiştir. Bu yüzden şimdilerde Yanar parçasıyla, daha parça yayınlanmadan anılmaya başlamıştır.

Yanar Mar Ayının Sonunda Müzik Listelerindeki Yerini Alacak

Farklı single çalışmaları olan, birçok ünlü ismin de back vokalliğini üstlenen Uğur Özçelik, temel sahne eğitimleri de almıştır. Ses eğitimi ve çok daha fazlasında da başarılı olmasının yanı sıra Yanar için beklentinin de üzerinde, hayran bırakabilecek bir parça olduğu söylenmektedir. Bu konuda kendisine söz hakkı verildiğinde, “Yanar, gönülleri fethedecek bir şarkı. En azından benim kanaatim bu yönde. Üzerine çok çalıştık. Hepimizin temennisi meraklı bekleyişi beklentilere uygun şekilde noktalayabilmek. Mart ayının sonunda dinleyicilerle buluşurken herkesin seveceği, kendinden bir şeyler bulabileceği bir şarkı olmasını umuyorum.” Diyor. Türkçe müzik konusundaki tüm farkındalıklarıyla, hayranlarını da önemseyen Uğur Özçelik, Yanar için iyi bir izlenim bırakıyor. Şarkıcının beklentileri düşürmemesi de şarkının sevileceğinin en büyük kanıtı olabilir. Kendisi yorumculuğu ve üretkenliğiyle büyük bir başarıya sahip olacağını da belli ediyor.

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDZejAvbij7_DEa3qu8W_8Q

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
temizlik şirketi istanbul - Köpek Maması - uluslararası evden eve nakliyat